הובלות לספות ומזרנים

חברת הובלות בכל מקום בארץ צריכה לדעת כיצד להתמודד עם המאפיינים של ספות ומזרנים. במאמר הבא נרחיב על כך ונסביר כיצד זה בא לידי ביטוי בעבודת ההכנה המתבצעת על ידי הלקוחות

אחת הדרכים לבחור חברת הובלות היא לבדוק במה היא מתמחה. אם למשל מחפשים שירות ספציפי של הובלות בחיפה, אפשר לקבל מידע רלוונטי באמצעות התייעצות עם חברים וקרובי משפחה שגרים בעיר. במקביל, כדאי לנצל את העובדה שחיפה היא עיר גדולה וליצור קשר עם 2-3 חברות כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת.

הבעיה היא שרוב האנשים בוחרים חברה לפי מחיר ההובלה. ספציפית בחיפה, זה קורה דווקא בגלל שיש המון אפשרויות לבחור מתוכן ותושבי העיר לא רוצים לבזבז על זה זמן. אבל אם מבינים את המשמעות המיוחדת של הובלות לספות ומזרנים, מפנימים שלא מדובר על בזבוז משאבים אלא על דרך טובה לחסוך בהוצאות.

כיצד נבצע הובלה של ספות ומזרנים? 

הובלה של ספות ומזרנים צריכה להתבצע באופן ששומר על הריפוד. בניגוד לרהיטים אחרים, גם ספות וגם מזרנים דורשים עטיפה מיוחדת ושימוש בניילונים. בעזרת הניילונים ניתן להגן על הריפוד מפני כתמים ולכלוך, אבל גם לשמור שלא יהיו נזקים חמורים יותר שיפגעו בתחושת הנוחות ובתמיכה האורטופדית.

בנוסף, הובלות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ צריכות להביא בחשבון את המידות של הספות והמזרנים. אם מתייחסים אל המידות, מונעים הפתעות לא נעימות של הרגע האחרון – כמו ספה גדולה שלא נכנסת במשאית או מזרן שלא עובר במדרגות. 

מה צריך לבדוק טרם ההובלה? 

החדשות הטובות הן שגם תושבי חיפה וגם תושבי ערים אחרות יכולים לוודא מראש שחברת ההובלות יודעת מה היא עושה. הנה למשל כמה בדיקות כאלה שמונעות עוגמת נפש:

  • מספר שנות הניסיון של החברה – ספציפית בהובלת ספות, מזרנים ומיטות
  • סוג הציוד שבו החברה משתמשת כדי להוביל ספות ומזרנים – החל ממנוף, דרך במות הרמה  ועד חבלים
  • גודל הדלת או המעבר במפלסי המדרגות – גם בדירה שממנה שעוברים וגם בדירת היעד
  • מספר אנשי הצוות שמעורבים בהובלה 

ככל שמקדימים לבצע את הבדיקות הללו, כך מגדילים את הסיכוי שההובלה תתבצע על הצד הטוב ביותר. אם רוצים, אפשר גם לקבל תשובות ביצירת קשר עם חברת הובלות מקומית. 

איך נשמור על הציוד לבל יינזק מההובלה? 

הדרך לשמור על הציוד היא לעטוף את הספות והמזרנים ולהוביל אותם בנפרד. זה לא אומר שצריך להקצות משאית אחרת עבור הספות והמזרנים, אבל כן חשוב שהם לא יקבלו מכות מרהיטים אחרים. לאחר מכן, צריך לשמור על הציוד גם מבחינת האופן שבו מעמיסים ופורקים את הספות והמזרנים. 

לסיכום, בשביל לבחור חברת הובלות נכונה – יש שיעורי בית שאותם צריך להכין. ספציפית עם הובלות בחיפה, חלק מהמידע יכול להגיע מהמלצות קודמות. 

עוד בנושא ניקוי ספות.

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button