באלו חומרי ניקיון כדאי להשתמש לספות עור?

אחת מהתלבטויות בעת רכישת ספה, היא איזה סוג ספה כדאי לבחור? יש שיאמרו שספות בד עדיפות בשל היותן נוחות יותר ובעלות מגע נעים, אך רבים מהצרכנים יעדיפו דווקא ספות עור בשל היותן קלות לניקוי, בעלות מראה יוקרתי ובסה”כ די פרקטיות ומתאימות לבתים בהם ישנם ילדים קטנים. אם אתם מהסוג שמעדיף ספות עור, כדאי כי תדעו גם איך ניתן לתחזקן. אמנם כתבנו בהרחבה את המדריך לניקוי ספות עור, אבל עדיין ישנן נקודות שכדאי לדעת עליהן בנוסף לטיפים.

חומרי ניקיון לעור המומלצים

יש לציין כי קיימים הבדלים עצומים בין סוגי העורות השונים הן מבחינת שיטת הניקיון והן מבחינת סוגי חומרי הניקיון המתאימים. נתחיל מהעור הנפוץ בישראל – עור נאפה. עור נאפה הוא עור אמיתי מעובד המצופה בשכבת הגנה דקה אשר אינה סופגת מים ובכך מאפשרת ניקיון קל יותר. אם בביתכם עור נאפה, תוכלו לנקותם באמצעות חומרי הניקיון הבאים:

  • חלב – מתאים לכתמי דיו, צבע וכתמים קשים שנדבקו לעור.
  • קרם גוף – להברקה עדינה במידה והספה כבר נקייה.
  • סבון כלים – להסרת הצטברות אבק ושומני גוף.
  • חומץ לבן – במקרים של שומנים קשים או כתמי שתן.

חומרי ניקוי לעור טבעי ועור הפוך

במידה ורכשתם עור טבעי שאינו מעובד, חשוב שתדעו כי אין לנסות לנקותו כלל באמצעות מים, אלא אך ורק באמצעות שמן מיוחד לניקוי עור טבעי שאינו מעובד.

אם בביתכם עור הפוך, תוכלו להשתמש במספר חומרי ניקיון שונים לניקוי כתמים שונים. אמנם עור הפוך הוא עור, אך ההתייחסות אל עור הפוך הוא כאל בד מבחינת שיטות הניקיון.

  • חומץ סינטטי/טבעי – לניקוי כללי והסרת כתמים כמו: שומני גוף, זיעה, כתמי שמן, כתמי שמן וכתמי שתן.
  • חלב – להסרת כתמי דיו.
  • סבון כלים מדולל במים – לרענון הספה מאבק.

כיוון שישנם עוד מגוון סוגי עורות רבים, ולא ניתן לפרט את כולם, במידה ויש ספק לגבי סוג הספה ושיטת הניקיון, כדאי כי תפנו לייצרן הספה או התייעצו עם איש מקצוע מבית מאסטר קלין ניקוי ספות.

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.