מחפשים חברת ניקיון לעסק? הבדיקות שכדאי לערוך בדרך

חברת ניקיון משרדים

ניקיון הוא דבר חשוב מאוד בחיינו, הן בבית הפרטי שלנו וכמובן בבית העסק בו אנו מבלים את רוב שעות היום. לא רק אנחנו נמצאים בבית העסק אלא העובדים והלקוחות שלנו וגם אנשים הבאים להיפגש, להתרשם, לקבל שירות וכו'. על כן החשיבות של שמירה על ניקיון שוטף בבית העסק, בין אם מדובר במשרד, מפעל, חנות או כל מקום אחר, עולה בחשיבותה על פרמטרים רבים אחרים בעסק. הניקיון עשוי להשפיע על המכירות בעסק ולכן גם על הכנסותיו, על יצירת שת"פ חדשים, על שביעות רצון ותפקוד העובדים, על הבריאות שלכם ושל העובדים ועוד.

החשיבות הגדולה של ניקיון שוטף לבית העסק:

 1. בריאות – אתם/העובדים שלכם ככל הנראה תהיו שעות רבות במהלך היום בבית העסק. אם הוא לא יהיה נקי, תהיה בו הצטברות של אבק למשל, כתמי אוכל/שתייה ישנים שצברו בינתיים חיידקים, פחי אשפה מלאים שלא מתרוקנים במהלך היום, שירותים לא נקיים – כל אלה ואחרים עשויים לגרום לבעיות בריאותיות שונות שאתם לא רוצים על המצפון שלכם לא אצלכם ולא אצל העובדים.
 2. נוחות ושביעות רצון – מקום עבודה נקי משפיע באופן מהותי על שביעות רצון העובדים, על התפקוד והרצון שלהם להגיע בבוקר לעבודה, לתת מעצמם יותר כדי לשמור על מקום עבודה שאכפת לו מהעובדים שלו וכו'. 
 3. רושם ראשוני ואירוח – תארו לכם שאתם מזמינים שותף פוטנציאלי, משקיע או אפילו לקוח פוטנציאלי אל משרדי החברה ואלה מטונפים להחריד? סביר להניח שהרושם הראשוני לא יהיה טוב ותתקשו לסגור את העסקה בתנאים הללו.
 4. משיכת לקוחות (חנות) – במידה ומדובר בחנות פיזית שצריכה למשוך אליה אנשים חשוב לשמור על הניקיון, הסדר והאסתטיקה בכל שעות הפעילות של החנות, כולל ויטרינת התצוגה החיצונית.

אילו שירותי ניקיון נפוצים בבתי עסק שונים?

הניקיון בבסיסו הוא אותו ניקיון לכל בית עסק עם דגשים והתאמות כמובן לצרכי העסק עצמו. ניקיון משרדים ובניין משרדים יכול להיות שונה מניקיון חנות ואלה יכולים להיות שונים מניקיון מפעל. כמובן שהניקיון צריך לכלול שטיפה ולעתים אפילו פוליש לרצפה. חשוב לכלול את ניקוי האבק מהחלונות והמסילות, ניקיון פנלים ולעתים הניקיון יכלול גם ניקוי שטיחים ושאיבה, ניקיון ספות, ניקיון שירותים, ניקיון מעליות וחדרי מדרגות ועוד. 

בדיקות שתצטרכו לערוך אודות חברת הניקיון לפני השכרת שירותיה:

כדי למצוא חברת ניקיון מקצוענית, מומלצת ואמינה תצטרכו לעשות קצת שיעורי בית ולבדוק אודות החברה –

 1. ראשית כמה זמן היא פעילה?
 2. באיזה היקף היא מספקת את שירותיה? 
 3. כמה עובדים היא יכולה לספק?
 4. מה קורה במידה ועובד שצריך להגיע לא מרגיש טוב ולא יכול להגיע? 
 5. באילו חומרי ניקיון החברה משתמשת? 
 6. האם יש צורך במכונת שטיפה או מכונת פוליש מיוחדת והאם יש כזו לחברת הניקיון? 
 7. האם החברה מספקת גם שירותי ניקיון מיוחדים שאתם צריכים? 
 8. האם החברה יכולה לשלוח נציג מוסמך מטעמה כדי לברור את היקף העבודה הנדרש ולתת לכם הצעת מחיר מדויקת? 

בהצלחה!

מחפשים חברת ניקוי ספות? צרו קשר כעת

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button