שטיחים מוסיפים אווירה והרבה מאוד סגנון לכל בית או חלל בו הם נמצאים. למעשה שטיחים הם אחד מפריטי העיצוב שנוטים לצבור לכלוך והרבה מאוד אבק. בשביל ששטיח יראה מעולה מומלץ אחת לכמה חודשים למסור אותו לניקוי יסודי בקיטור. ניקוי יבש או רטוב של שטיחים יכול לחדש אותם ולסייע בשימור שלהם לאורך זמן.

ניקוי שטיחים מקצועי יכול לאפשר לנו לשמר לאורך שנים רבות שטיחים העשויים מחומרים שונים כולל שטיחים בעלי מרקם עדין מאוד כמו שטיחים פרסים. השטיחים בבית שלנו יכולים לצבור הרבה מאוד אבק. אנחנו דורכים עליהם והולכים עליהם ולמעשה הם יכולים להיות מלאים בכתמים שונים או בבוץ, אבק וחול. הדרך הטובה ביותר לנקות שטיחים היא לנקות אותם עם אדים וקיטור במכונות מיוחדות הנועדות לכך. הבלאי של שטיחים רבים יכול להיות מאוד גדול וחזק גם לאחר מספר חודשי שימוש בודדים לכן חשוב להקפיד ולנקות שטיחים כל כמה חודשים ולא להתפשר על כך אחרת מהר מאוד השטיח ייהרס והמראה שלו יהיה לא מכובד.

חתול על שטיח

ניקוי שטיחים – האם זה באמת יעיל

השאלה האם ניקוי שטיחים הוא יעיל מאוד? היא שאלה חשובה. שטיחים הם פריט יקר שיכול להיות קשה לקנות אותו כל שנה מחדש. כאשר אנחנו רוצים ליהנות משטיח חדש ויפה אז כדאי לנו להשקיע בניקיון השטיח שלנו ולא בקנייה של שטיח חדש. ניקיון השטיח יכול לאפשר לנו ליהנות משטיח שעלות התחזוקה שלו חלשה ויכולה לאפשר לנו ליהנות משטיח נקי ומכובד מאוד. ככל שהשטיח סיבי יותר ויש בו יותר חוטים כך כדאי לנקות אותו באמצעות קיטור ובאמצעים יבשים ולא באמצעים אחרים.

אנחנו מתמחים בניקיון שטיחים ומקפידים לנקות שטיחים באופן יעיל ולשמור עליהם. ניקיון שטיחים דורש מקצועית רבה ורצינות וכאשר אנחנו מנקים שטיח אנו עושים זאת בזהירות רבה. הניקיון עצמו צריך להיות יסודי ובעזרת חומרים שלא יפגעו בשטיח ובמרקם שלו.

ניקוי שטיחים עם מכונת ניקיון

כלים מקצועיים של חברות ניקוי שטיחים

חברות רבות משקיעות רבות בכל הנוגע לכלים מקצועיים עבור ניקיון, וזאת ע"מ להגיע לתוצאות גבוהות ככל הניתן. כיום בזכות התפתחות הטכנולוגיה בעולם בכלל, גם תחום הניקיון זכה להתקדמות טכנולוגית שלא הייתה קיימת בעבר כך למשל ניתן למצוא חברות המתעסקות בתחום מאצרות פלסטיק, חיטוי ריפודים וכן שירותי ניקוי שטיחים.

מכונת ניקוי שטיחים על שטיח

היתרונות של ניקוי מקצועי עם חומרים מתאימים

השיטות הטובות ביותר לניקיון שטיחים היא ניקיון שלהן בעזרת חומרי ניקוי עדינים ולא חריפים מאוד. כך למשל לא ניתן לנקות שטיח בעזרת אקונומיקה או חומרים חריפים אחרים שיכולים לעשות בו כתמים ולשנות את המרקם שלו. הניקיון עצמו נעשה באמצעות סבונים מיוחדים שנועדו במיוחד לשטיחים ולבדים שיש עליהם כתמים רבים ובלאי גדול. שטיחים רבים הם סיביים מאוד ודרוש הרבה זמן והשקעה על מנת לנקות אותם באופן יעיל ויסודי. אנו מקפידים לנקות שטיחים באופן שמותאם לסוג הבד והאריגה של השטיח על מנת למנוע בלאי של השטיח כתוצאה מהניקוי שלו.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לנקות לכם באופן מותאם אישית את השטיחים בבית שלכם ללא חומרים רעילים ובאופן יעיל ואיכותי הנשמר לאורך זמן. 

החברה שלנו מתמחה בניקוי ספות ושטיחים מזה זמן רב במקצועיות ואיכות המובטחים לכל לקוח ולקוח.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם