מי צריך ניקוי ריפודים לרכב ומתי כדאי לבצע ניקוי? ממוצע כל בית בישראל מחזיק לפחות בכלי רכב אחד ועד ארבעה רכבים למשפחה, בעידן שלנו רכב הוא הרגליים השניות שלנו כל מקום אליו נלך נשתמש ברכבנו. אם זה לעבודה, לטייל, לקחת את הילדים לבית הספר, חוגים, והעצלנים שבינינו שכנראה זה רובנו אפילו למכולת השכונתית נשתמש ברכב שלנו.

בישראל ישנם אין ספור רכבים וזאת תעשייה שמגלגלת המון כספים ואף תורמת לא מעט מיסים למדינה, כיום ישנם אין ספור סוגי רכבים מכל הצורות הצבעים והגדלים. הרכב כבר מזמן הפך לבית השני שלנו ובלא מעט מקרים נמצא את עצמנו מנשנשים בו שותים אפילו את קפה הבוקר שלנו בדרך לעבודה, וכמובן שכשיש גם ילדים זה יותר ויותר. כתוצאה מכך ריפודי הרכב שלנו סביר להניח עם הזמן צוברים לכלוך של מזון, שתייה, אבק מצטבר, ואף כתמים כאלו ואחרים.

ניקוי ריפוד של רכב עם מברשת וסבון

הסיבה שאנו לא מבצעים ניקוי לריפודים

אך האמת היא שאנו כלל וכלל לא מנקים את הריפודים ואיננו מבצעים ניקוי ריפודים לרכב אף כל תקופה, הניקוי היחידי שנעשה לרכב הוא ניקוי בשטיפת רכבים הניקוי הוא מאוד שטחי ואיננו יסודי וכמובן שאף הכתמים הקיימים אינם ירדו בשטיפת הרכב אשר או עושים בשטיפת רכבים. זוכרים שקניתם את הרכב שלכם ולפעמים אתם מתגעגעים למראה הישן והנקי שהיה ברכבכם, או שקניתם רכב משומש ואתם לא יודעים מה לעשות עם המושבים המוכתמים אשר אינם נקיים.

לפעמים אפילו אפשר לסלוד מהריח ומהתחושה הלא נעימה אשר קיימת במושבי הרכב שלנו, אז למה באמת אנו לא מבצעים ניקוי ריפודים לרכב שלנו באופן סדיר או אפילו חד פעמי אך ניקוי יסודי ומקצועי אשר נחוש בשינוי מהותי לאחר הניקוי.

בעת ניקוי ריפודים לרכב עם מכונת ניקוי

המשימה הבלתי אפשרית בביצוע ניקוי ריפודים לרכב

אז אולי אנו שמנו דגש על עניין ניקוי ריפודים לרכב שלנו אך באמת איך עושים את זה? והאם ישנה אפשרות בשיטת עשה זאת בעצמך? ניקוי ריפודי הרכב זוהי פעולה הנראית פשוטה אך היא מורכבת מכמה סיבות ראשית כל היא איננה אפשרית בשיטת עשה זאת בעצמך, מכוון שכידוע שניקוי יסודי ומקצועי ייאלץ להיעשות על ידי חומרי ניקוי ומים.

וכנראה שלהשתמש בחומרים הללו והמים על הריפודים שלנו קצת עניין בעייתי, חומרי הניקוי יכולים לגרום נזק למרקם הבד ואף למראהו והאלמנט השני שהוא המים אף יכול לגרום לנו נזק בלתי הפיך. מכוון שכאשר נשתמש במים והמים יחדרו אל תוך עומקי הבד אנו לא נוכל לחלץ את המים מבפנים ואף כל הלכלוך אשר קיים בתוך הבד לא יצא ממנו ועכשיו גם המים יישארו בתוכו, וכידוע שמים עומדים זהו דבר גרוע מאוד אשר גורם לריח רע מאוד ואף מהר מאוד מוביל לעובש אנו נסבול מריח מתמשך ולא נעים והעובש אף יכול להזיק לבריאותנו. ולכן רצוי להימנע משיטת ניקוי ריפודים לרכב בשיטת עשה זאת בעצמך וכנראה, שזאת הסיבה העיקרית שבגללה אנו לא מבצעים ניקוי ריפודי רכב באופן תדיר.

הפתרון המושלם עבורכם

אז אם גם אתם הבנתם שניקוי הריפודים של הרכב שלכם כנראה כבר זקוק לניקוי יסודי יותר כזה שיסיר ממנו את כל הכתמים, האבק, הבקטריות, וקרדיט האבק, ואף יבצע חיטוי ונטרול ריחות רעים אשר קיימים בבדי הרכב שלנו. הפתרון עבורכם הוא לא אחר מאשר להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון שלנו, חברתנו היא מומחית והמובילות בתחום הניקיון ובדגש על ניקוי ריפודים לרכב לנו הכלים והמכשור החדשני ביותר על מנת לבצע ניקוי לריפודי הרכב שלכם בצורה מושלמת ואיכותית.

ניקוי ריפודים לרכב עם מברשת

מה הליך הניקוי, ומה ההשלכות לכך

ראשית כל חשוב לציין שאנו נותנים אחריות מלאה עבור העבודה אותה אנו מבצעים הניקוי יתבצע בהגעה עד אליכם אתם רק צריכים לדאוג לנקודת חשמל בסביבה הקרובה לרכבכם ואת השאר אנו נבצע, הליך הניקוי לרכב ממוצע אשר מונה כחמישה מושבים אורך זמן העבודה הוא לערך כשעה והמחיר הוא לא יעלה על כמה מאות שקלים בודדים, אשר ללא ספק יהיו שווים את השקעתכם ואתם תהינו ממושבים נעימים ומחודשים כמו שתמיד חלמתם.

כיצד מתבצע אופן הניקוי

ניקוי ריפודים לרכב יתבצע על ידי מכונת ניקוי אשר ייעודה הוא עבור ניקוי ריפודים באמצעות החומרים המתאימים עבור סוג הבד אשר קיים ברכב שלכם אנו נחדיר את החומרים המתאימים, חשוב לציין החומרים שאנו משתמשים חומרים ירוקים וידידותיים לסביבה כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שהינכם בידיים טובות.

לאחר שהחדרנו את החומר עם המים במידת הצורך נוסיף חומרי ניקוי להסרת שומן אשר מגיע אל הריפוד כתוצאה מזיעה, וכיוצא בזה נשפשף היטב את המושבים ולאחר מכן נפעל בשיטה ההזרקה – ויניקה. שני פעולות שאחת מהם זה הזרקת חומר עם מים נקיים תוך כדי ששואבים את המלוכלכים עד אשר המים יהפכו להיות נקיים, וכך נוכל לדעת שהלכלוך יצא בשלמותו. ורק לאחר מכן נבצע את פעולת היניקה השאיבה האחרונה של כל המים והחומרים, ולאחר מספר שעות אתם כבר תוכלו לשבת על המושבים שיקבלו מראה חדש ונוצץ והכי חשוב נקי ונעים למגע.

איש מנקה רכב

דברים שכדאי לדעת טרם נזמין חברת ניקוי ריפודים לרכב

לפני שהינכם בוחרים בחברת ניקיון אשר תבצע עבורכם את שירות ניקוי ריפודי רכב שלכם רצוי לברר על חברה אמינה אשר נותנת שירות עד לבית הלקוח, קראו ביקורות על אחת כזאת. רצוי לתאם ציפיות מראש לבל תתאכזבו ואם תרצו לדעת בדיוק על הליך הניקוי והאם הוא מתאים עבורכם שילחו תמונה של הריפודים, וכך תהיו בטוחים ומוכנים לקראת פעולת הניקוי. שימו לב ישנם חברות ניקוי המציעות ניקוי ריפודים לרכב בשיטות שונות, השיטה הטובה ביותר היא על ידי הרטבת המושבים חפשו חברה אשר נותנת שירות ואשר פועלת בשיטת ההזרקה – והיניקה ומבצעת ניקוי ספות ושאר סוגי הבדים.

איש מנקה רכב

ריפודי רכב מנקים עם חברת מאסטר קלין

חברתנו היא אחת מן החברות הגדולות בארץ אשר מספקת שירותי ניקוי ריפודי רכב בפריסה ארצית וכן ניקוי מזרונים ושאר סוגי הבדים הקיימים ובהגעה עד לבית הלקוח אנו דוגלים בשקיפות מלאה תיאום ציפיות ובמחירים הזולים ביותר בשוק תוך כדי מתן דגש על החומרים האיכותיים ביותר עבור הרכב הבד שלכם, אצלנו תקבלו אחריות מלאה עובר העבודה אותה נבצע ואף הדגמה חינם על הריפודים שלכם ורק אם אהבתם נמשיך בפעולת הניקוי התקשרו עוד עכשיו להסבר מלא ומפורט ולהצעת מחיר משתלמת ספישל בשבילכם. 

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם