למי מאתנו אין רכב ממוצע כל משפחה בישראל מחזיקה לפחות בכלי רכב אחד, ישנם אפילו משפחות אשר מחזיקות בשניים עד ארבעה רכבים בתוך המשפחה. רכב היום זה הבית השני שלנו והרגליים שלנו, לכל מקום אנו נלך או יותר נכון ניסע עם הרכב. אם זה לעבודה, לקחת את הילדים לגן, או לבתי הספר, לסופר, חוגים וכנראה שגם לסופר השכונתי אנו נוותר על צעידה וניסע ברכבנו. לכן פעולת ניקוי ריפודי רכב זוהי פעולה הכרחית שהנכם מוכרחים לבצע.

התזת חומר על מושבי רכב

ניקוי ריפודי רכב פעולה שאתם חייבים לבצע

אז אם גם לכם יש ילדים או חיות מחמד או שסתם אתם אוהבים לנשנש בנסיעות ולשתות באמצע הדרכים כנראה שגם אתם סובלים מלכלוך בריפודי הרכב שלכם, תכלס מי מאתנו פעם עשה ניקוי ריפודים לרכב לרכבו לרוב אנו נכנסים לשטיפת רכבים עושים ניקוי ובזה תם עניין הניקוי של הריפודים. כמובן שאם אתם סובלים מכתמים במושבים אז שטיפת מכוניות לא מה שיעזור לכם לפתור את הבעיה, מי מאתנו לא אוהב לנהוג במכונית נקייה.

מה גם שאנו זוכרים את רכבנו שבשעת קנייתו מן הסתם היה נראה מעולה, ובא לנו פשוט שהוא יחזור להיות ככה. או שקנינו רכב חדש (משומש) והמושבים שלו מוכתמים ההרגשה היא לא נעימה, ואנחנו מאוד נרצה לחדש אותם.

איש מנקה רכב

אז האם יש פתרון עבור ניקוי ריפודי רכב

אז חשוב שנדע שביצוע ניקוי ריפודי רכב זוהי פעולה אשר איננה פשוטה ואפילו בלתי אפשרית, בשיטת עשה זאת בעצמך, מכוון שאם ננסה לנקות ברוב המקרים נעשה נזק יותר מאשר קיים. אחת הסיבות היא שכאשר ננסה לנקות עם מים ולבצע ניקוי ריפודי רכב בעצמנו בעצם לא תהיה לנו אפשרות לשאוב את המים אשר חדרו אל תוך עומק הבד, ומה שיקרה זה שהמים שחדרו לבד יעלו ויעשו כתמים חדשים יותר מאשר היה עד כה. מה גם שהניקוי לא יצא כזה טוב, אנחנו רק נמרח את הלכלוך והפעולה לא תצא טובה.

הפתרון המושלם עבורכם הוא חברת ניקיון

ישנם חברות ניקיון אשר מתמחים בביצוע פעולת ניקוי ריפודי רכב בצורה מקצועית ויסודית, השירות ניתן עד לבית הלקוח ונעשה על ידי מכונה מיוחדת לניקוי בדים וניקוי מזרונים וכיוצא בזה אשר תחדש לכם את הבדים בצורה מקצועית למראה מושלם אשר אתם לא תאמינו שהוא אפשרי ברכבכם.

מכונה בעת ניקוי ריפודי רכב

פעולת ניקוי בשיטת ההזרקה והיניקה

בשיטת ניקוי ריפודי רכב אשר חברות הניקיון מציעות את שירותיהם הפעולה לרוב תעשה על ידי הזרקה ויניקה:

ההזרקה – מכונה לניקוי בדים ולניקוי ספות בד תזריק חומר המיועד להסרת כתמים לניקוי קרדיט האבק, וללכלוך המצטבר בלב הבד. בשיתוף פעולה עם מים ועם החומר יחדיו מזריקים את תערובת אל תוך הבד, החומר מפרק את הלכלוך ועושה את פעולתו ולאחר מכן פעולת היניקה.

יניקה – יניקה היא שאיבה של החומר והמים עם כל הלכלוך אשר קיים בבד לאחר שביצענו את פעולת ההזרקה של ניקוי ריפודים לרכב נשאב את הכול יחדיו אל תוך מיכל המכונה, ולאחר מכן נמתין מספר שעות עד לייבוש מלא של המושבים ורק לאחר מכן תוכלו לשבת על הריפודים אשר נעשו כחדשים.

איש מנקה רכב

השירות בחברתנו

חברתנו היא חברה אשר מתמקצעת ומתמחה בניקוי ספות, מזרונים, שטיחים, ושלל כל סוגי הריפודים. אנו אף מספקים שירותי ניקוי ריפודי רכב בפריסה ארצית, אצלנו תקבלו אחריות מלאה על העבודה אשר אנו מבצעים אצלכם מהרו להזמין.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם