ניקיון ספה לאחר הובלה

הספה הגיע מלוכלכת אחרי ההובלה. זה הזמן להבין כיצד עליכם לנקות אותה!

חברת ההובלות לא אחראית על הכול

יכול להיות שחברת ההובלות שפניתם אליה עושה עליכם רושם של חברה מקצועית שבאמת אכפת לה מכם ומתכולת הדירה שלכם ולא סתם ממציאה לכם מידע שיגרום לכם לבחור בה. חרף הטיפול המקצועי שלה בכל בעיה והיחס הנהדר של הסבלים, חשוב מאוד שתזכרו כי חברת ההובלות תמיד לא אחראית על הניקיון של הפריטים שיכולים להתלכלך בהובלה. לא תמיד הסבלים אחראים על כיסוי כל פריט ועל אריזתו, אם אתם רוצים לעשות זאת תצטרכו לדרוש זאת ולשלם עוד כסף על האריזה. לכן במידה והספה שלכם התלכלכה במהלך ההובלה, אותם מעוניינים לבצע את הניקוי בעצמכם, כדאי שתדעו כיצד לעשות זאת לבד.

ניקוי הספות והרהיטים באופן מיידי

הובלות של רהיטים יכולה להיות חלקה ואפילו אם הרהיטים יתלכלכו אין לכם מה לדאוג. הניקיון שלהם יהיה פשוט מאוד אפילו אם מדובר בספות, שידועות כרהיטים שמתלכלכים בצורה הכי עמוקה אף אם חברת ההובלות ארזה ועטפה כראוי. והניקיון שלהן הכי מסובך. אם אתם רוצים טיפ מנצח לניקוי ספה לאחר הובלה תמיד תזכרו שככל שהלכלוך נשאר על הספה זמן רב יותר הוא ייטמע בשכבות העמוקות יותר של הסיבים ויהיה לכם קשה יותר להוציא אותו. לכן יש לנקות את הספה מיד כאשר אתם מגיעים ליעד בלי להתמהמה לשווא.

כיצד ננקה את הספה אחרי ההובלה?

כדי לנקות את הספה אחרי ההובלה באופן מקצועי אתם צריכים להבין שלא כל ספה תעבור את אותו הניקיון. יש ספות מעור, יש ספות מבד ויש גם סוגים שונים של בדים. בכל מקרה כדאי להשתמש בשואב אבק ייעודי כדי לנקות מהן את הלכלוך הגס והיבש וזה יהיה חובה לפני שמתחילים בניקוי הרטוב. ניקוי רטוב יכול להיות בקיטור או באמצעות מגבונים לחים, כאשר מגבונים לחים ישמשו בעיקר כאשר יש כתמים בולטים על הספה. הניקיון צריך להתבצע עם חומרי ניקיון ייעודיים כאשר תמיד חשוב לבחור חומר שמתאים בדיוק לספה שלכם ולא חומר כללי שיכול להשאיר עליה כתמים.

כמה כללים לניקיון יסודי ומקצועי

בכל פעם שאתם משתמשים בחומר ניקוי חדש כלשהו תנסו אותו על חלק פחות בולט של הספה. אם הוא יעשה כתם שנשאר לתמיד לפחות הוא לא יהיה בולט, או לא ישנה לה את הצבע במידה שיפגע בעיצוב שלה באופן דרסטי. כמו כן יש לזכור כי ניקיון מקצועי יכול להתבצע על ידי חברת ניקיון ואז לא יהיו לכם דאגות כלל. בדרך כלל הלקוחות בישראל לא אוהבים לשלם על ניקיון שהם יכולים לבצע לבד אך אחרי מעבר דירה בוודאי שלא יהיה לחלק ניכר מהם כוח. מבין הוצאות ההובלה היקרות, עוד כמה מאות שקלים לניקיון הבית לפני המעבר וניקיון של הרהיטים אחרי המעבר לא יהיה עניין גדול.

רוצים לשמוע בנושא ניקוי ספות? בקרו בעמוד הבית של מאסטר קלין.

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.