ניקוי ספות עד בית הלקוח

אנשים רבים מעדיפים לרהט את ביתם בספות בד ולא בכדי, לדעת רבים הינן נוחות יותר ומאפשרות מגוון רחב יותר של צבעים ועל כן ניתן להתאימם לעיצובים רבים יותר. אחד החסרונות הבולטים של ספות הבד הינו שלאחר שהן מתלכלכות, יותר קשה לנקות אותם וגם כאשר מדובר בבד האימפלה, במידה והתלכלך הדבר דורש ניקוי ספות עד בית הלקוח ואף עבודות תחזוקה נוספות במידה ורוצים להחזיר את הבד לקדמותו.

סוגים שונים של לכלוכים בספות בד

ראשית ישנו האבק שאותו צריך לשאוב מהספות באופן תכוף בעזרת שואב אבק על מנת שלא יחלחל אל עומקי הספה. במידה והספה כבר מלאה אבק ייתכן ותצטרכו להיעזר בשירותי ניקוי ספות בד עד בית הלקוח באופן מקצועי. לכלוך נפוץ נוסף ואולי המזיק ביותר הינו הכתמים. יש לציין שכאשר מדובר בכתמים ובמיוחד כאשר מדובר בספות מבד אימפלה שמונעות במידה מה את ספיגת הנוזלים, יש לייבש בעזרת מטלית לא רטובה או בד את הנוזלים מהספה בהקדם האפשרי וזאת מבלי לשפשף, השפשוף מזיק גם מפני שהוא גורם להתפשטות הכתם וגם מפני שהוא גורם לנוזלים לחדור עמוק עוד יותר. כמו כן ישנו הבדל בין כתמי נוזל הנגרמים משתיה לדוגמא, גם בין כתמי יין למיצים ובהחלט שישנו הבדל גם בין חמאה, קרמים שונים ועוד. טיפ חשוב למחזיקי בעלי חיים, במידה ובעל החיים עשה שתן על הספה, מומלץ לנקות זאת במהרה על מנת לנטרל את הריח מפני שלבעלי חיים יש נטייה לחזור ולעשות את צרכיהם באותם המקומות.

ניקוי ספות בד

שירותי ניקוי ספות מקצועי

כאשר מבקשים שירות ניקוי ספות עד בית הלקוח מקצועי, מומלץ לפנות לנותני שירותי ניקוי ספות מבד בבית הלקוח המספקים שירותי ניקוי ספות מכל סוגי הבד. בנוסף, מומלץ תחילה ואם ניתן לבקש מנותן השירות לבצע הדגמה של חומרי הניקוי על אזור נסתר בספה על מנת לראות שאכן מדובר בבעל מקצוע מקצועי ושהחומרים בהם משתמש מתאימים לספה. סיבה נוספת לביצוע הדגמה הינה כאשר אין אתם יודעים בדיוק את סוג הבד ממנו מרופדת הספה משום שלכל בד יש את סוגי הטיפול המתאימים לו וסוגי טיפול וחומרי ניקוי המזיקים לו, מסיבה זו מומלץ לשמור את חוברת ההוראות שמקבלים בעת רכישת הספה. כאשר מזמינים שירותי ניקוי ספות בבית, במידה ומדובר בבד אימפלה, ניתן לבקש גם שירות של חידוש חומר האיטום שעל הספה (במהלך ניקוי בד אימפלה יש להסיר את חומר האיטום).

החשיבות בניקוי מהיר

כאמור, אין לשפשף את הכתמים מספת הבד ובמקום זאת מומלץ בתור עזרה ראשונה לספוג את הנוזלים כמה שניתן. כמו כן מומלץ להזמין בעל מקצוע לצורך ניקוי הספה בזמן הקרוב ביותר שניתן להיווצרות הכתם וזאת על מנת שיוכל לנקות את הספה בקלות ובאמצעים פשוטים יותר, דבר זה יכול להשפיע על מחיר הניקוי.

מחפשים שירות ניקוי ספות מקצועי של מאסטר קלין? דברו איתנו.

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.