איך לעצב את הבית בחיפה

לעצב את הבית הינה משימה שחובקת אינספור רבדים של תחושות ושאיפות ועל כן כאשר עומדים לעצב את ביתכם בחיפה, יש לעצור ולהבין כיצד עומדים לעשות זאת נכון. רגע לפני שרצים לשוק הפשפשים או לחלופין לצ’ק פוסט, יש להבין אם קודם לא ראוי לבצע בבית שיפוץ – הן כיוון ששיפוץ קודם לרכישה (אינכם רוצים להכניס רהיט חדש לבית שמלא באבק בעקבות השיפוץ) והן כיוון שלא פעם שיפוץ עשוי לפתור צורך עיצובי באופן הרבה יותר אינטגרלי, זול ואף מרהיב.

עיצוב באמצעות שיפוץ

מכאן שאם גם אתם מבקשים לחדש את נראות הבית ולהתאים אותו לצרכים ולתשוקה אישית, התחילו מגדול ורק לאחר מכן תתמקדו, משמע התחילו משיפוץ ורק לאחר מכן השלימו את העיצוב עם רכישת פריטים. מבקשים לקבל רעיונות מתחום השיפוצים? קבלו כמה:

  • שיפוצים בחיפה עשויים להוסיף לבית צבע, ולו באמצעות צביעה של קיר (או רק חלק ממנו).
  • שיפוץ עשוי ליצור תחימה אלגנטית בין שני מתחמים, כך שכבר אין צורך לרכוש ארונית ספרים, או ספסל ישיבה.
  • חידוש המטבח יכול להיעשות באמצעות החלפה של קרמיקה.
  • שיפוץ יכול לסייע ליצור סדר בבית על ידי בנייה של מדפי גבס ייעודיים.
  • בעזרת עבודות ייחודיות, ניתן לקחת את סגנון הבית למראה הקלאסי עם תוספת של קרניזים מעוצבים בגבס.
  • ניתן להקנות לבית מראה מודרני באמצעות תאורה נסתרת מאחורי מדפי גבס ובניית נישות ייעודיות עבור מכשירי החשמל.

מעט נוסטלגיה – שוק הפשפשים

לאחר שמסיימים עם שלב השיפוצים, הרבה יותר קל לבחון מחדש אלו נגיעות עיצוביות דורשות להיכנס לתמונה, כאשר יש לקחת בחשבון שגם למוצרים קטנים יש עוצמה גדולה. כך למשל אם נבחר להתחיל את מסלול הרכישה עם מוסד חיפאי ידוע עתיר בניחוחות של נוסטלגיה ושמכיל הפתעות מיוחדות שרק בו ניתן למצוא, הרי שיש להגיע אל שוק הפשפשים בחיפה ופשוט לצאת לתור. אחרי מה? אחר מוצרי דסקית שעשויים לשבת נהדר על מדף הגבס החדש, אחר כלי אימייל צבעונים אשר יודעים להוסיף אווירה לצד נגיעה של וינטג’, אחר תמונה רקומה עבור נישת הישיבה, מפת תחרה רקומה לשולחן הסלון, חנוכייה ענתיקה שניתן לשלב על קיר המטבח, בובת פורצלן שתסתדר היטב בוויטרינה, כלי אוכל של בני אצולה שניתן להציג לראווה ועוד.

מגוון רהיטים במקום אחד – צ’ק פוסט

סיימתם עם קטגוריית מוצרים יד שנייה ואילו עתה מבקשים למצוא ריהוט יד ראשונה? ובכן בין אם אתם נעולים על סגנון ובין אם אתם משתוקקים למצוא במקום אחד מגוון נרחב, תמיד מוטב להגיע לצ’ק פוסט, בו מחכה לכם שפע של ריהוט לצד מחירים אטרקטיביים, כך שאם אתם תושבי חיפה, טוב לדעת שתוך כמה דקות אתם שם!

אמנות בשביל הנשמה – מתחם 21

מבקשים לנצל את עיצוב הבית עבור יום כיף ובו זמנית לקבל השראה ולמצוא מגוון פריטים ייחודיים? הגיעו לעיר התחתית בחיפה, שם מחכה לכם מתחם 21. במתחם מגוון יוצרים שמוכרים אומנות לצד הסמטאות של השוק התורכי והנמל. פה ניתן למצוא מגוון אומנים, חנויות לעיצוב הבית וכמובן גם חומוסייה טובה ובית קפה, כי קניות לא עושים על בטן ריקה.

אין כמו אאוטלטים!

מבקשים לנצל את היותכם תושבי העיר המיוחדת חיפה ולעצב את הבית באופן משתלם במיוחד? אם כן מוטב להכיר מגוון אאוטלטים מקומיים, בהם ניתן למצוא כלי מטבח איכותיים, מערכות ישיבה ומגוון כלי בית. מרגישים מוכנים לצאת למסע? ראשית ערכו רשימה של נישות בבית שצריכות נגיעה עיצובית לצד הגדרת תקציב תקרה, ורק לאחר מכן בחרו את היעד. בהצלחה!

החברה היחידה המתחייבת ל 100% 

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.