שמירה על ספות נקיות בזמן הובלה

עוברים דירה? מזל טוב. עכשיו אתם רק מתלבטים, איך לשמור על השלמות ועל הניקיון של הפריטים השונים, של הרהיטים ושל הספות במיוחד. ולמה של הספות? אולי כי אותן קשה לארוז?

האמת היא שלא כל כך קשה לארוז את הספות, והדבר הראשון שאנחנו מציעים לכם לעשות, הוא לארוז את מה שאפשר לארוז מהן, באופן הבא:

אם הספות שלכם מבוססות על כריות מושב גדולות, הסירו אותן מהספה וסגרו אותן בניילון נצמד. חברת הובלות מקצועית תשמח לספק לכם גליל גדול של ניילון כזה כדי לארוז פריטים שונים, בתוכם גם כריות מושב. במקרים אחרים הסבלים עצמם יצפו את הרהיטים בניילון, כדי לשמור עליהם.

בנוסף, אפשר להשתמש בניילון הזה גם כדי להקיף את הספה עצמה: בצעו הקפה או שתיים לאורך הספה, בצורה ש”תארוז” אותה באופן שווה מכל צד, ואז הקיפו לרוב הספה.

אם כריות המושב לא ניתנות להפרדה (כמו בספות שנפתחות למיטות), אפשר להקיף ולסגור את כל הספה בניילון נצמד כמות שהיא.

האם כדאי לנקות את הספות לפני מעבר דירה?

באופן כללי רצוי לנקות כל רהיט לפני שמעבירים אותו, כדי להשאיר כמה שיותר לכלוך מאחור. אין הלוא שום דבר מיוחד באבק של רמת גן, שצריך לקחת ולהעביר אותו לעיר אחרת. וגם אם המעבר שלכם הוא בתוך רמת גן (או בכל עיר), אין סיבה להכניס פריטים מלוכלכים לבית נקי וחדש.

כאשר מדובר בספות, כדאי מאוד להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות, ולנקות אותן. הסבירו לחברה שאתם מתכוננים למעבר דירה ובקשו שהם יהיו אלה שיארזו את הספות עבורכם, בתור שרות – זה בהחלט עובד.

אם לא הזמנתם חברת ניקוי לספות, עוד דבר שכדאי לעשות הוא לנקות אותן בעצמכם ואז להתיז עליהן חומר דוחה כתמים. החומר ישמור עליהן מפני נוזלים ועשוי גם לדחות אבק.

שמירה על ניקיון הספות בעת ההעברה עצמה

ברוב המקרים מעמיסים את הסלון על המשאית בתחילת ההעמסה, בחלקה האחורי של המשאית. בקשו שיניחו בחלק זה שמיכות או בדים שישמרו על שלמות הספות. כך תמנעו מהן להתלכלך במהלך הנסיעה. בנוסף יש להעמיד את הספות בתוך המשאית ולא להניח אותן לאורכה ואין לשים עליהן פריטים שונים וארגזים.

לסיום, שימו לב שבכל מקרה, הדבר החשוב ביותר הוא למנוע מצב שבו הסבלים מורידים את הספות לרחוב בתחילת היום, ומשאירים אותן שם: זה מיותר ולא נכון, ובסופו של הן תתלכלכנה.

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.