למה חשוב לשמור על ניקיון הרהיטים שלכם?

האם נעים לכם להתרווח על הספה? הריפוד נקי וחף מכתמים? כל לכלוך, כתם או הצטברות אבק מוציאים את החשק ואת הנעימות…

הארון, הספה, הכורסא והמיטה נועדו לשמש אתכם ולאפשר לכם לנהל את היום יום שלכם בנוחות ובנעימות. אבל אם לא שמרתם על הניקיון של הרהיטים, ישבתם על הספה והנחתם ללא מחשבה את סוליות הנעליים המאובקות שלכם על הספה, אם ישבתם ופיצחתם פיצוחים ולא ממש עקבתם אחר כל קליפה וקליפה- הספה שלכם עלולה להיות לא נעימה ולא מזמינה לא אתכם, לא את בני משפחתכם ולא את האורחים שמגיעים לביתכם.

כיצד לשמור על הניקיון של הרהיטים?

  • יש לכם רהיטים מלוכלכים? ספה שצברה כתמי שומן? ריפוד ספוג אבק? אולי הגיע הזמן לפנות אל חברה המספקת שירותי ניקיון במרכז. חברה כזו מצוידת בכלים רבים ובחומרי ניקוי ייעודיים שמטרתם להסיר כתמים ולכלוך ולחדש את הספה שלכם. אכן, לאחר תהליך ניקוי מקצועי הרהיטים עשויים להיות כמו חדשים. ואכן לאחר תהליך הניקוי תפגשו עם הרהיטים שלכם במהדורה חדשה ונקייה. מכאן ואילך תעשו בהם שימוש נכון ושומר מפני לכלוך ונזקים.
  • רהיטים נועדו למטרה מוגדרת ומסוימת. כל שימוש אחר עלול לפגום בהם ולגרום להם לנזקים. לדוגמה הספה הביתית שלכם. עליה אתם אמורים לשבת ואפילו להתפרקד וכמעט לשכב. אבל יש לזכור כי הספה לא אמורה להתמודד עם שיירי מאכלים, טיפות משקה, חטיפים וכן הלאה. הספה תצבור המון לכלוך וכתמים במידה ותאכלו עליה. זכרו – האוכל על השולחן, ואילו הספה לא נועדה להוות מקום בו אוכלים ושותים.
  • הנעליים שלכם ספוגות בהמון לכלוך וחומרים מזוהמים שהבאתם אתכם מבחוץ. וזו הסיבה שלעולם עליכם לזכור שיש להימנע מלהניח נעליים על ספה או על כורסה. כן, גם אם זה מאוד נוח לכם… אם חשבתם שמספיק להסיר נעליים ואז אתם חופשיים לנפשכם הרי טעות בידכם. גרביים מיוזעות אף הן מספיק מלוכלכות כדי להזיק לספה שלכם. רק רגליים שטופות היטב יוכלו להיות מונחות על הספה.
  • אחזקה קבועה מאפשרת לכם לשלוט על כמות הלכלוך. הסרת אבק שבועית או ניקוי בכל עת שאתם מגלים כתם על הספה מאפשרת לכם לשמור על מצב סטטי נקי, מצב כזה שלא מאפשר הצטברות של לכלוך וכתמים. מה שמונע מצבים בהם עליכם להתמודד עם כמות גדולה של לכלוך או כתמי זיעה רבים שקשה להשתלט עליהם.

הרהיטים שלכם צריכים להיות נקיים כדי שתוכלו לעשות בהם שימוש מועיל. וגם אם נניח שלכם זה לא מפריע, זכרו – רהיט מלוכלך הוא רהיט לא מזמין ולא נעים שאף אורח לא יוכל לשבת עליו וליהנות אתכם. שמרו על רהיטים נקיים!

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של מאסטר קלין.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.