כדאי לקנות ספה מבד?

חברת ניקיון משרדים

כשאנחנו הולכים לבחור ספה יש לנו בדרך כל שתי אפשרויות ישנן הספות עם ריפוד בד ויש את הספות עם ריפוד עור. כאן עולה הדילמה הקבועה וההתלבטות בין יופי לבין פרקטי. אין כמו ספה מבד. היא יפה יותר, היא נוחה יותר, היא לא גורמת להזעה והיא יכולה להתאים לשאר הרהיטים שיש לנו בסלון. מנגד, ספת עור, יש לה גם כן את היופי שלה ויש לה את היתרון שהיא רחיצה וקלה מאוד לניקוי. אז באיזו ספה כדאי לבחור?

בכל סלון יש ספה. כמעט ואין מי שיוותר על הספה. כאשר אנחנו באים לבחור את הספה עולה בדרך כלל ההתלבטות בין ספה המרופדת בד לבין ספה המרופדת עור. לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות לצד חסרונות וחשוב לבצע את הבחירה בכובד ראש.

למה ספת בד?

ספת בד היא ספה נעימה מאוד גם לעין וגם לגוף. היא נוחה יותר, היא חמימה, היא מזמינה ומפנקת במיוחד. היא גם עשויה להתאים לכל מה שכבר יש לנו בסלון ולהשלים את המראה העיצובי של הסלון. מנגד יש לנו את הבעיה של ניקיון הספה מבד. הריפוד אינו נשלף בדרך כלל. אנחנו לא יכולים להכניס אותה למכונה ולהוציא אותה נקייה. הדבר גורם גם כן להצטברות של חיידקים שעשויים אף להזיק לבריאות שלנו. אם אנחנו מנסים לנקות אותה עם מים, היא תישאר רטובה הרבה מאוד זמן והרטיבות הזו עשויה להרוס את החלק הפנימי של הספה. עלול להיווצר בפנים עובש שהוא גם כן מסוכן לבריאות. מובן שעובש בתוך הספה אף יגרום לניחוח לא נעים.

למה ספת עור?

ספת עור לעומת זאת היא ספה עם מראה עשיר ויוקרתי. היא ספה מרשימה אבל היא בדרך כלל קרה, במובן הכי פשוט של המילה. עור הוא חומר קריר והרבה פחות מזמין ביחס לספת בד. מלבד זאת העור חשוף לקרעים. שימוש תכוף בספה עשוי ליצור שפשופים בריפוד ועם הזמן הוא עשוי להיקרע ממש. מנגד, ספת העור היא קלה מאוד לניקוי וכמעט ולא יהיה צורך להתאמץ על מנת לשמור על הניקיון שלה. ניתן להסיר ממנה כתמים בקלות רבה אפילו באמצעות מגבונים לחים.

מלבד זאת, כאשר מבצעים ניקוי של ספות עור, אין כל חשש מפני ספיגה של מים בספה. העור אינו סופח אליו נוזלים ועל כן גם אם קרה שנשפך משהו על הספה, ניתן יהיה לנגב אותה במהירות ובקלות והנוזלים לא יותירו עליה כל רושם.

ניקוי ספות – יש מי שינקה לכם את ספת הבד

אז האמת שלא באנו להכריע באיזו ספה אכן כדאי לכם לבחור. אך זאת נוכל לומר כי גם אם הכרעתם בעד הספה העשויה בד, עדיין תוכלו להתמודד עם הניקיון שלה עם עזרה של חברת ניקוי ספות. גם אם זה לא יהיה בכוחות עצמכם, ישנן חברות הניקיון שתשמחנה לבצע עבורכם את המלאכה.

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

להצעת מחיר מהירה לחצו!
Call Now Button