מדוע חשוב לבצע ניקוי ספות?

ניקוי לספה

הספה היא אחד הרהיטים היותר שימושיים ופרקטיים שקיימים בבית שלנו, אנו יושבים עליה מידי יום, צופים בטלוויזיה, אוכלים ומסוגלים לרבוץ עליה גם יום שלם. ישנם בתים בהם נהוג לבצע שאיבת אבק שבועית שמאפשרת ניקיון חלקי ביותר ומסיר את השכבה העליונה של אבק שדבק בבד. מאידך ניקיון אמתי מתאפשר רק על ידי שימוש במכונה מקצועית ששוטפת את הבד ומוציאה את כל הלכלוך העמוק שהצטבר בה במשך זמן רב.

לשמור על ניקיון הספה

ניקיון ספות הוא דבר חשוב מאין כמוהו שכן הבד צובר שומן, לכלוך ואבק לאורך כל שעות היום. סוג הבד גם הוא קריטי ומומלץ לפנות את שירותי ניקיון מקצועיים שידעו כיצד לטפל בסוגי בדים שונים מבלי להסב נזק כל שהוא לספה עצמה. השימוש בחומרי ניקוי שונים חייב להיעשות במקצועיות רבה וישנה חשיבות למינון של חומרי הניקוי, לטמפרטורת המים שבה נשתמש ולכלי העבודה.

מתי כדאי לנקות את הספה?

כל ספה זקוקה לניקוי עמוק אחת לתקופה מסוימת, ובדרך כלל מדובר על אחת לכמה חודשים בהתאם למצב. לעיתים ניתן להסתפק בניקוי אחת לחצי שנה, אך בכל מקרה לא כדאי לוותר על הניקוי החשוב. אלה כמה דברים שכדאי לדעת על ניקוי ספות:

  • בעל מקצוע מנוסה ידע להשתמש בחומרים המתאימים מבלי לגרום נזק לספה.
  • כתמים שנוצרו ניתן להסירם בדרך כלל אך יש לקחת בחשבון שסוג הבד ישליך באופן ישיר על הסיכוי להסרת הכתם. בכל מקרה קיימים מקרים בהם לא ניתן יהיה להתגבר על כתם בעיקר כאשר מדובר על בד אורגני.
  • אם מדובר על ניקוי ראשון של הספה אז כדאי מומלץ לשאוב את האבק לפני התחלת הניקוי שכן אין לדעת מה עבר על הספה בדרך לבית שלכם.

ניקוי ספות – כמה זה עולה?

המחיר בשוק שירותי ניקיון ספות הוא די אחיד אך ישנם חאפרים חסרי ניסיון בתחום שמציעים ניקוי ספות במחיר נמוך באופן משמעותי ממה שמקובל. מומלץ שלא להתפתות למחיר נמוך שעשוי להביא לתוצאה לא איכותית ועוגמת נפש רבה. ישנם דברים רבים שצריך לדעת בכל מה שנוגע לניקוי ספות ורק בעל מקצוע מנוסה ידע לבצע את העבודה כמו שצריך.

המחירים הם בין 70 -120 ₪ למושב כאשר הוא מושפע מסוג הבד, מצב הספה ועוד פרמטרים. ישנו הבדל גדול בין סוגי הבדים ואין מה להשוות בד סינטטי צבוע לבד כותנה אורגני שזקוק לחומרי ניקוי שונים לחלוטין.

למה לא לקנות ספה חדשה?

רבים חושבים על קניה של ספה חדשה במקום ניקוי של ספה שמשרתת אותם בבית במשך שנים ארוכות. קניית ספה יכולה להיות פתרון אך הוא יהיה בדרך כלל יקר יותר ובכל מקרה גם את הספה החדשה יהיה צורך לנקות כל כמה זמן. בנוסף רבים נקשרים לספה שלהם שאליה הם התרגלו ולא מוכנים לוותר עליה. שירותי ניקיון לספה יפתרו לכם את הבעיה במהירות ובקלות.

מאמרים חדשים שעלו באתר

השירותים המרכזיים שלנו

להצעת מחיר מהירה לחצו!
Call Now Button